Güreller Lojistik Yeşil Çınarspor – Tire Futbol Kulübü
Hüseyin Kasap

Hüseyin Kasap

Hüseyin Kasap

Güreller Lojistik Yeşil Çınarspor – Tire Futbol Kulübü

15 Mart 2023 - 11:42

Ligin ikinci yarısında kaybettiği puanları, hem telafi etmek, hemde galip gelip, 3 puanı hanesine yazdırmak isteyen Tire Futbol Kulübü, rakibi mutlak puan parolasıyla ve üst sıralara tırmanmak isteyen  Güreller Lojistik Yeşil Çınarspor. 

Yaptığı transferlere rağmen istediği skorları alamayan Tire Futbol Kulübü, hafta sonu oynanan karşılaşmadanda 1 puan ile yetindi. Karşılaşmaya iki takımda dengeli başladı, Orta saha mücadelesi şeklinde geçen ilk yarıda, Güreller Lojistik Yeşil Çınarspor'ın  ceza sahası dışından yaptığı ve farklı bir şekilde auto giden şut dışında, ilk yarıda kayda değer pozisyon yoktu. İkinci yarı yine orta saha mücadelesiyle  geçti.  Tire Futbol Kulübü'nün gol bulmak için yüklendiği dakikalarda, defansında verdiği açıklardan dolayı,  Denizli temsilcisi Güreller Lojistik Yeşil Çınar'ın hızlı oyuncularıyla ileri çıkması ve net gol pozisyonlar bulmasına rağmen topu ağlarla buluşturamadılar. Genele baktığımızda güçlü rakibi karşısında üstün mücadele örneği gösteren Güreller Lojistik Yeşil Çınarspor, zaman zaman oyunu elinde tutan, rakibine pozisyon vermeyen, rakip gol için yüklendikçe alan daraltarak rakibine açık vermedi ve golü bulamayınca, her iki takımda 1 er puanla yetindi. Güreller Lojistik Yeşil Çınarspor’un bu karşılaşmada'da forvet eksikliğini bir kez daha görmüş olduk.

Karşılaşmanın geneline baktığımızda, her iki takımın oyuncularının üstün mücadeleden dolayı kutluyorum. Güreller Lojistik Yeşil Çınarspor'un oynadığı oyunla ilerleyen haftalarda üst olacağını düşünüyorum. 
Takımlarımıza BAŞARILAR DİLİYORUM.

Son Yazılar