Denizli’yi temsil edecekler

Denizli'yi temsil edecekler

Yıldızlar Türkiye Şampiyonası’nda büyük bir başarıya imza atan Denizli Büyükşehir Belediyespor Kulübü sporcuları Başkan Osman Zolan’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu. Şampiyonada dereceye giren 7 sporcu Balkan ve Avrupa şampiyonalarında Denizli ve Türkiye'yi temsil edecek.

29 Haziran 2018 - 17:09

Eskişehir’de 8-10 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilen Yıldızlar Türkiye Şampiyonası’nda Denizli Büyükşehir Belediyespor Judo takımı 7 Türkiye derecesi alarak önemli bir başarıya imza attı. Denizli Büyükşehir Belediyespor Kulübü sporcuları ve Türkiye Judo Federasyonu yöneticileri Başkan Osman Zolan’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyarete Türkiye Judo Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Kamil Yaşar Güleç, Eğitim Kurulu Başkanı Mehmet Yılmaz, Eğitim Kurulu üyeleri Gökhan Çelik, Fatih Akcan, Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Erdal Işık, Denizli Judo İl Temsilcisi Murat İsmail Aydoğmuş, teknik heyet ve sporcular katıldı.

“BAŞARILAR BİZİ MUTLU EDİYOR”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, şampiyonada başarı gösteren sporcu ve antrenörlerine teşekkür etti. Başkan Osman Zolan, “Hep birlikte güzel işlerin altına imza atmaya devam edeceğiz. Gençlerimizin ve çocuklarımızın istedikleri branşlarda spor yapabilmeleri için kendilerine imkanlar sunuyoruz. Bu imkanları en iyi değerlendiren branşların başında judo geliyor. Sporcularımızın gösterdiği başarılar bizleri mutlu ediyor. Hocalarımızın, çocuklarımızın ve ailelerimizin gayreti ile birlikte bu işleri başarıyoruz” dedi.

DERECEYE GİREN SPORCULAR

Öte yandan Eskişehir’de 8-10 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilen Yıldızlar Türkiye Şampiyonası’nda Denizli Büyükşehir Belediyespor Kulübü judo takımından Nazlı Çoban Türkiye şampiyonu, Doğukan Oğuz Türkiye ikincisi, Reyhan Oğuz Türkiye ikincisi, Gülbeyaz Seviş Türkiye üçüncüsü, Mehmet Ali Akıncı Türkiye üçüncüsü, Berithan Yıldırım Türkiye üçüncüsü, Sahra Çetin Türkiye üçüncüsü olarak büyük başarıya imza attı.

DENİZLİ’Yİ TEMSİL EDECEKLER

Sporculardan Nazlı Çoban ile Doğukan Oğuz, Yıldızlar Balkan Şampiyonası’nda, Mehmet Ali Akıncı, Sahra Çetin ile Gülbeyaz Seviş Yıldızlar Avrupa Kupası’nda, Berithan Yıldırım ile Reyhan Oğuz’da Denizli Büyükşehir Belediyesi ve ülkemizi Yıldızlar Avrupa Şampiyonası’nda temsil edecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Horoz antrenmanı yine erteledi
Horoz antrenmanı yine erteledi
Korona testinden geçecekler
Korona testinden geçecekler